כושר ותנועה

למה כדאי להיות בתנועה!?

פעילות גופנית בעלת יתרונות רבים ומגוונים. בראש ובראשונה, ידועה כמונעת ומפחיתה את שיעורי התמותה והתחלואה ממגוון מחלות כרוניות בקרב מבוגרים וצעירים, ובילדים מפחיתה את הסיכון לחלות בהם בהווה ובעתיד. ככל שנבצע יותר פעילות גופנית כך גדלים יתרונותיה והשפעותיה הבריאותיות, לדוגמאת; השפעה על הרכב הגוף העוזר לצמיחה, סיוע להתפתחות ותפקוד תקינים של רקמות השרירים והעצמות. חיזוק וריפוי של מערכת הלב וכלי הדם, שיפור קואורדינציה ושליטה בתנועה, הרמת ההרגשה הכללית, ואף תפקוד כללי ושינה טובים יותר. בנוסף, וחשוב לא פחות, הינה בעלת יתרונות בריאותיים על המוח והשפעה על קוגניציה, זיכרון, ביצוע, מהירות עיבוד מידע, תשומת לב, וביצועים לימודיים ואקדמיים. 

כיום אנו יודעים שנוסף להשפעות הפיזיות , קיימות השפעות רבות של פעילות הגופנית על הרגש והנפש. היא תורמת המון לרווחה הנפשית, משפרת איכות שינה, החשובה ביותר להתפתחות כל תא ותא בגופינו, מקלה על סימפטומים של חרדה, דיכאון וסטרס ועוד רבים ונוספים. כל אלה, כתוצאה מהפעלה של מנגנונים פיזיולוגיים וביוכימיים בגוף. 

יתרה מזאת, תורמת לשיפור האינטראקציה, שיתוף פעולה, וההשתלבות החברתית, אשר חשובים מאוד לבניית הביטחון העצמי, הרמת המוטיבציה והשאיפה להצלחה.

בשירות זה אני מציעה ביצוע של אימוני כושר ותנועה מסוגים שונים: רפואיים, משקמים, פונקציונליים, TRX, פילאטיס, OUTDOOR, מתיחות, אישיים/ זוגיים, ועוד. בשטח או מעבר למסך, אשר תמיד יכללו התאמה אישית לצרכי המתאמן.

לחילופין ניתנת האפשרות להרכבת תכנית אימון אישית, אותה המתאמן יבצע לבדו (לאחר הנחיות ודיוקים ספציפיים יחד איתי במפגשי הדרכה). תכנית שכזו מתעדכנת אחת לתקופה, בהתאם לצרכים ויכולותיו של כל מטופל.

דילוג לתוכן