ליווי תזונתי

לתזונה שלנו כוח רב על הרכב גופינו, הפיזי, הריגשי והנפשי כאחד.
לכל אחד ואחת מאיתנו תתאים תזונה קצת אחרת, שיכולה להתבטא בסוג, בכמות, בשעות ואפילו בשילובים שונים. זה כאשר יוצאים מנקודת המבט ש'רק' רוצים לתחזק אורח חיים בריא, אבל מה קורה במקרים שיש מחלות או סימפטומים שקיימים אצל חלקינו?.. חשוב מאוד שניקח את כל זאת בחשבון, ולכן נתאים תזונה באופן המדויק ביותר עבור כל אחד מאיתנו.

בשירות זה המטופל מקבל, לאחר מפגש אישי איתי, תפריט תזונה התואם מצבי בריאות שונים ומגוונים וכן משפר, תומך ומתחזק אורח חיים בריא ואיכותי. כל זאת תוך ליווי והכוונה במסגרת שנקבעת מראש אשר יכולה לכלול תוספות לפי שיקולי המטופל (המלצות תיסוף *אורטומולקולריה=תוספי תזונה טבעיים), מעקב מדידות, עריכת רשימת קניות ו/או ביצוע קניה ראשונית יחדיו , ביקור ביתי לשינוי ושיפור המצרכים היומיומיים, קבלת מתכונים וטיפים לתזונה, ו/או אחרים ונוספים)

-אורטומולקולריה
= תוספי תזונה (וויטמינים, מינרלים, פרוביוטיקה…)
גופינו דורש רכיבי תזונה רבים ומגוונים, על מנת לפעול ולתפקד כראוי, אחת כמה וכמה כאשר חווים מחלה/ טראומה/ אירוע חשוב או משמעותי/ במצבי לחץ ועוד…אנו, ה'אנשים הפשוטים' לא תמיד נקשר תסמינים כאלה ואחרים לחסרים תזונתיים, אך אם ניגש למטפל הוליסטי אחד מהדברים הראשונים שימליץ לבדוק יהיו בדיקות דם לאיתור חסרים אשר עלולים להיות גורם משמעותי להרבה מאוד בעיות. החל מעייפות או חולשה, כאבים מסוגים שונים, לקויות ברמות שונות ואפילו להופעת מחלות רבות ומגוונות.

אנו, נרצה לאתר יחד את החסרים, להחליט מה ניתן להשלים על ידי שינוי תזונתי, ומה עלינו להשלים על ידי תוספי תזונה במידת הצורך.
**חשוב לדעת: כיום, אנו נוכחים לגלות כי קיים פער עצום בין הזמינות הביולוגית והפעילות הרפואית של תוספי התזונה השונים והמגוונים המופקים ממקורות טבעיים לבין אלו המכילים חומרים סינתטיים. ובמילים פשוטות, לא כל מה שלוקחים, באמת נספג ופועל כפי שהיינו רוצים. ולכן, מומלץ מאוד, להקפיד על רכישת תוספי תזונה המכילים חומרים ממקורות טבעיים בלבד, וזאת כמובן רק במקרים שלא מצליחים להשיג את הרכיבים התזונתיים הדרושים דרך תזונה ככל שניתן.

דילוג לתוכן