מי אני

היי לכם..

אני הדר דה בוטון, מטפלת גוף- נפש ונמצאת בתחום ובסביבתו כ7 שנים.

בראש ובראשונה, בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה, כי אני מאמינה שצריך ללמוד נושא שמרגישים אליו חיבור. נמשכתי לנושא זה בעקבות סיפור אישי, אשר ניתן לגלות ולשמוע עליו בחלק שהוקדש עבורו באתר. לאחר סיום התואר הראשון, וחוויות טיפול שונות שעברתי במהלכו, הרגשתי שהטיפול הפסיכולוגי הטוב ביותר עבורי הינו- כושר. ועם הזמן זה הפך למקצוע. 

הגעתי לוינגייט, ושם נשארתי,

תחילה הוסמכתי כמאמנת כושר אישית, מדריכת פילאטיס מזרן והתמחיתי בעבודה עם אוכלוסיות מיוחדות כגון: ילדים, נשים בהריון ולאחר לידה, אנשים הלוקים בתחלואות שונות ואף אנשי הגיל השלישי. 

האמונה שלי היא שכושר ותנועה הם חלק בלתי נפרד מחיינו, לכן חשוב למצוא את האופן והדרך לאהוב אותם ואז מבינים שזהו זמן האיכות הכי בריא שניתן להעניק לעצמינו. כך בעצם משיגים שניים במחיר אחד גם בריאות וגם fun.

לאחר שחוויתי את עולם הכושר והתנועה 'על בשרי' וחשתי בעצמי, כמה זהו כלי טיפול מוצלח, החלטתי שאני רוצה לעזור גם לאחרים על ידו. וכך עשיתי. תוך כדי הצעדים בעולם זה, נוכחתי לגלות כי לצד הכושר, הספורט והתנועה, אשר הכרחיים לנו למען שמירה על גוף ונפש בריאים, יש עוד 'כמה' דברים משמעותיים.. כלומר, רק תנועה, אינה מספיקה! וצללתי אט, אט ב'ממלכת' וינגייט לתחום שהינו עולם ומלואו- נטורופתיה ורפואה משלימה. למדתי והחכמתי במשך 5 שנים . נשמתי ונושמת את העולם ההוליסטי הכולל בתוכו כל כך הרבה כלים טובים ומרפאים ואני מאמינה שהשילוב שלהם הוא הדרך הנכונה ביותר ליצור תהליך החלמה פורה אשר יביא להשגת הטבה משמעותית בתחומי בריאות שונים לצד שיפור אורח ואיכות החיים.

אני נטורופתית ND המטפלת בתזונה, בצמחי מרפא, בהומאופתיה מודרנית, בפרחי באך, בארומתרפיה ובכושר ותנועה.

אני עובדת במספר שיטות אבחון שונות הכוללות : מבחן שריר, אירידיולוגיה (קריאה בגלגל העין), תזונה לפי סוג דם, שאלוני אישיות, יומני אכילה, דמיון מודרך ועוד…

אשמח מאוד להיות המלווה של כל אחד ואחת מכם במסע הפרטי שלו אל החוזק, הבריאות, השלווה והשלמות של גופכם הפיזי, הרגשי ואולי אפילו הנפשי ורוחני.

אז…שנצעד יד ביד?!…

דילוג לתוכן